Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Dół" perfumeryjny - jestem zmęczona...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 16:23   #16
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Jestem zmęczona ...

zapachami, myślałam, że nigdy mi się to nie zdarzy, a jednak, trafiło i mnie

jestem zmęczona wszystkim, co mam, nawet moi ulubieńcy mnie tłamszą, nudzą lub obojętnie ulatniaja sie ze skóry

mój małożonek zaczął sie niepokoić, co ewidentnie świadczy o moim stanie, zazwyczaj nie zwraca na pachnidła uwagi, poza swoimi ofc

dziewczyny, jak się ratować, zrobiłam sobie odwyk od tego działu forum i od zapachów, dzisiaj spróbowałam z Feminite du Bois, które ubóstwiam, nawet fakt, że wreszcie mam pełną 50-tkę mi nie pomógł, totalna klapa - myslałam o zakupie czegos nowego, może wyczekiwanego z listy życzeń, ale odrzuca mnie na samą myśl a na testowanie czegokolwiek nie mam najmniejszej ochoty, choć masa próbek czeka już od dawna dzieki wielu dobrym duszom

jak sobie radzicie z taka zapachową niemocą ? dziwne uczucie , do tej pory czerpałam ogromna przyjemność z otaczających mnie zapachów ,
w sylwestrowa noc doszłam do smutnego wniosku, że nawet typowo świąteczne zapachy w tym roku mnie obeszły bokiem ... po prostu ZAPACHOWA PUSTKA
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując