Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-12, 07:48   #953
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez k@mil@ Pokaż wiadomość
Możecie zerknąć na:

Eveline, make-up CASHMERE EFFECT
Skład: Purified Water, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Mineral Oil, Corn Starch Modified, Stearic Acid, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Isododecane, Cyclomethicone, PVP, Glycerin, Talc, Dimethicone, Isododecane/Dimethicone Crosspolymer/Laureth-4/Ceteth-10/Water, Magnesium Aluminum Silicate, Cetearyl Alcohol, Polyacrylamide/Polydecene/Laureth-7, Glyceryl Stearate, Nylon, Phenoxyethanol/Methylparaben/Butylparaben/Ethylparaben/Propylparaben, DMDM Hydantoin, Triethanolamine, Fragrance, Cl77491, Cl77492, Cl77499, Polysorbate20/Retinyl Palmitate/Tocopherol/Linoleic Acid/PABA, Disodium EDTA.

Mam cerę mieszaną. Czy ten podkład może pozapychać? A jak z nawilżaniem?
Może pozapychać, i to bardzo, a to dzięki: olejowi mineralnemu, myristatowi i jeszcze kilku innym emolientom zaznaczonym na czarno. dodatkowo, na fioletowo zaznaczyłam składniki matujące, z czego modyfikowana skrobia kukurydziana też może zapychać. Nie podobają mi się : poliakrylamid i oraz konserwant DMD hydratoin.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora