Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HITY mineralne
Wątek: HITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-22, 11:05   #2
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: HITY mineralne

Cera normalna, skłonna do przesuszeń i zanieczyszczeń.

1. podkłady
  • Lumiere (formuła Veena Velvet; kolor idealny Fairly Light Golden) - podkład fantastycznie wtapia się w moją skórę, świetnie wygląda na filtrze, jest bardzo trwały, nie mam po nim pudrowego wykończenia, nie zciera się i nie warzy
  • Joppa Minerals (formuła Soft Coverage i Simply Radiance; kolor najbardziej odpowiedni Lightest #2 i Ginger) - uwielbiam za świetne wtopienie się w skórę, fantastyczną trwałość, na mojej buzi jest on praktycznie niezcieralny
  • Everyday Minerals (formuła Matte; kolor idealny Olive Fair) - tu jednak najbardziej cenię sobie odcień podkładu, formuła wtapia się w skórę bardzo ładnie, ale trwałość mnie nie powala

2. cienie

  • Pure Luxe - fantastyczne, unikalne odcienie, głównie seria Kaleidoscope i Aura; bardzo trwałe, nie rolują się i nie osypują
  • Joppa Minerals - cienie są kremowe, bardzo przyjemne w aplikacji zarówno na sucho jak i na mokro, mocno napigmentowane, nie rolują się na powiekach
  • Coastal Scents - cienie łatwo się nakładają i trzymają na oku cały dzień; najbardziej jednak cenię sobie miki i pigmenty - mocne nasycenie kolorów, ciekawe i niespotykane odcienie, również typu benzynki i duochrome

3. róże/rozświetlacze/bronzery

  • Everyday Minerals - fantastyczny wybór odcieni podzielonych na 4 kategorie; trwałe, mocno napigmentowane, świetne i róże i rozświetlacze i bronzery
  • Silk Naturals - bardzo trwałe i dobrze napigmentowane róże, można znaleźć mineralne klony znanych marek kosmetycznych, np. NARS, MAC, BB, Benefit
  • Buff'd - duży wybór ciekawych odcieni zarówno różów jak i rozświetlaczy, również charakteryzują się trwałością i dobrą pigmentacją
  • Lumiere - fantastyczny, złoty rozświetlacz Sundew
  • Joppa Minerals - ciekawe róże, ale przede wszystkim uwielbiam ich bronzer Back From The Beach - ciepły, ze złotymi drobinkami, idealny efekt opalenizny, dla mnie to klon czekoladki Bourjois nr 51

4. pudry/primery

  • Coastal Scents - moje ulubione primery to Silica (czyli czysta krzemionka) i primer Diva Defense; dają niebywały poślizg dla podkładu, świetnie matują i przedłużają trwałość całego makijażu
  • Everyday Minerals - bardzo lubię primery Start To Finish Fair i Start To Finish Rice Sunlight, dobrze matują i przedłużają trwałość makijażu
  • Buff'd - puder Putty bardzo mi służy, nie daje on pudrowego wykończenia, ładnie ociepla buzię, daje utrwalenie bez widocznego efektu

5. korektory

  • Everyday Minerals - na razie nie mają sobie równych; korektor Intensive Light to mój najlepszy z najlepszych korektorów, zakrywa wszystkie niedoskonałości, wtapia się w skórę, nie zciera się, z powodzeniem nakładam go także pod oczy; bardzo też lubię pod oczy używać korektora Sunlight i Aussie Perk Me Up

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-22 o 16:00
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując