Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HITY mineralne
Wątek: HITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-28, 18:48   #5
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: HITY mineralne

Cera normalna/mieszana, wrażliwa z tendencja do zapychania.

1. podkłady
  • LUMIERE
Formuła VV. Krycie srednie (jeszcze nie odwazylam sie nalozyc 10 warstw ).. ale efekt jest tak naturalny.. tak cudny no i pieknie wygladza twarz

2. cienie
  • JOPPA
kolor Suede,Courtney. Nalozone tylko na baze w postaci podkladu EDM nie roluja sie po 2 godzinach. Ladne kolory.
  • Sassy Minerals
  • Pure Luxe
    Pure Luxe zdecydowanie ma mocniejsze kolory nalozone bez bazy, a na bazie u mnie MEOW i-prime sa suppper nasycone


3. róże
  • JOPPA
Kolor Hush. Tylko ten przetestowalam, ale jest wprost genialny.. Nie zbija sie w placek po paru godzinach. Piekny kolor dojrzalej sliwki. Nie zapycha!
  • Lumiere - mam Mavelous i Fresh Roses - pierwszy chlodny, drugi bardziej nasycony - ladnie sie rozprowadzaja i caly dzien na swoim miejscu

4. pudry
  • JOPPA
Finishing Silk. kolor Medium. Fajnie wygladza twarz, efekt photoshopa murowany jak ktos umie się pomalować.
  • Lumiere Sheer - swietny troszke bieli, ale fajnie utrwala i nadaje taki aksamitny wyglad


5. Korektory
  • EDM
Kolor Multi - tasking. Po prostu jest dobry.. nie sciera sie w ciagu dnia, jak mam ciemniejszy podklad to mieszam ten korektor z podkladem i jest super
  • BUFF'D
Kolor Mint.. Ladnie bledną wszystkie czerwonosci
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-09-29 o 17:47
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując