Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HITY mineralne
Wątek: HITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-01, 08:46   #9
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: HITY mineralne

Pokusze sie o wypisanie HITow chociaz jeszcze caly czas szukam idealu (docelowo chcialabym zamawiac podstawe czyli primer, podklad i puder wykonczeniowy w jednej firmie - takie marzenie )
Cera wysuszona kuracjami (retinoidy i kwasy), w normalnych warunkach mieszana w kierunku do tlustej. Dawniej problematyczna, teraz sporadycznie. Dosc wrazliwa przez kuracje. Przebarwienia po krostkach, nierowny koloryt, cienka skora z latwo robiacymi sie zmarszczkami.

Podkłady

  • Earthen Glow - czekalam z recenzja az przetestuje wszystkie probki jakie mam - formuly Cover Me i Youthful Glow. Ta pierwsza jest genialna (druga tez, ale nie do mojej cery, za szybko sie swiecilam). Ktorys raz z rzedu mam tak, ze zmywam kolejny raz w ciagu dnia makijaz, ktory mi sie nie podoba, nakladam EG.. i jest perfekcyjnie. Przede wszystkim tego podkladu nie widac na buzi, choc kryje mocno (w przeciwienstwie, jak dla mnie, do formuly intensive EDM) - skora wyglada delikatnie i zdrowo. Czekam jeszcze na probki Lauress, ale jesli nie przebija EG, to bedzie moj najlepszy podklad. Co dziwne, nie lubie kremowych podkladow, jak Lumiere czy Joppa. Ale ten jest taki pomiedzy pudrowym a kremowym, ma dobrze wywazony balans.
  • Pure Luxe - mam kolor Creamy Neutral i jest dla mnie odrobine za ciemny i malo zolty. Ale co do samego podkladu nie mam zastrzezen - matuje buzie, ladnie trzyma sie caly dzien, moze nie wywoluje efektu wow, jak bardziej kremowe mineraly, ktore jednak pozniej zawsze mi sie warza i blyszcza - jest taki neutralny, bez jakichs oszalamiajacych efektow ale i bez wad, dobrze i naturalnie wyglada na skorze, krycie wystarczajace
  • Afterglow - jedyny jaki znam i posiadam podklad mineralno-organiczny. Oprocz skladnikow mineralnych zawiera wyciagi roslinne i ekstrakty. Nie mam do niego zastrzezen. Dobrze kryje, nie widac go na buzi (o ile oczywiscie nie przesadzi sie z iloscia ale to norma), twarz wyglada gladko i zdrowo. Mam kolor Ivory, delikatnie za jasny ale dosc dobrze dopasowuje sie do koloru cery. Minus - brak sampli i dziwna komunikacja z dywizjami firmy an roznych kontynentach.
Róże/ bronzery/ rozświetlacze
  • roze z EDM - testowalam juz sporo odcieni, glownie z rodziny matte, choc strasznie podoba mi sie lucent i sheen. Piekne odcienie, duzy wybor
  • do osobnej kategorii i specjalnie wyroznienie przyznaje rozswietlaczom EDM typu Wet Sand, Natural - cuda, na razie nie udalo mi sie zastapic inna firma, choc czekam na zachwalany przez Frantic rozswietlacz z Lumiere; edit: jednak EDM u mnie wygrywaja
Pudry/primery
  • STF rice EDM - kolor sunlight - na razie chyba nic mnie nie zadowolilo w rownym stopniu, a testowalam juz krzemionke, czysty jedwab, eraser, pudry wykonczeniowe innych firm. Zamowilam pelen wymiar, to puder uniwersalny. Ladnie wygladza i nie przesusza, ma piekny kolor
  • Finishing Silk z Joppa - mam kolory Medium i Sheer, oba sluza mi znakomicie. W tej chwili uzywam Medium do wykonczenia makijazu i to na razie moj debesciak. Sheer klade na srodek twarzy (strefa t) i na powieki zamiast cienia. Bede testowac inne wykonczeniowki ale na razie nie trafilam na lepsze. Dla porownania dodam, ze gorszy efekt uzyskuje pudrem Translucent Matte z Pure Luxe, nie daje tak ladnego satynowego wykonczenia jak Joppa
  • Mineral Primer EarhenGlow - na ryzu. Mam wersje transparentna. Chyba zdeklasuje wszystkie inne primery ktorych uzywalam (a przynajmniej postawie go na rowni z STF ryzowym) - jest delikatny, ladnie pachnie, swietnie matuje i trzyma makijaz w ryzach
  • Soft Focus EarthenGlow - jestem absolutnie zachwycona tym pudrem, uzywam go do wykonczenia makijazu. Zawiera krzemionke i to czuc w jego konsystencji (charakterystyczna sliskosc) ale nie wysusza mnie jak krzemionka solo. Wersja Translucent dodaje delikatnej poswiaty makijazowi, zamowilam tez Golden i pewnie bede je mieszac.
Cienie
  • EDM - malo uzywam, ale uwazam ze sa bardzo fajne. Ladnie sie trzymaja, no i ten oszalamiajacy wybor kolorow. Mam porownanie do cieni Pure Luxe i zdecydowanie wole EDM, z Joppa z kolei kolory na stronie sa do bani w porownaniu z rzeczywistoscia. Do tego stopnia zaufalam EDM, ze zamowilam duzy cien w ciemno, nie mialam sampla.

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-26 o 20:49
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując