Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HITY mineralne
Wątek: HITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-14, 13:50   #10
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: HITY mineralne

Cera - skóra normalna, delikatna z tendencjami do przesuszania.
Przy nieodpowiednich kosmetykach na czole i policzkach w okolicy nosa potrafią pojawić się wysuszone drobniutkie skórki. Ogólnie bezwypryskowa, czasami zdarza się jakaś przed okresowa niespodzianka. Przy używaniu tradycyjnych podkładów po kilku dniach wyraźne zapychanie
Lekko naczynkowa, bez przebarwień po bliznach trądzikowych etc.

1. podkłady

- EDM
Intensive - ładne krycie, jedyna formuła która na prawdę mi przypasowała. Po miesiącu stosowania zupełnie przestałam się po niej świecić. Moje kolory: od Sunkissed do Beige Light Medium
- Lumiere Cashmere - póki co jestem bardzo zadowolona z krycia, nie świecę się Na razie mam delikatne wrażenie, że pasują mi bardziej niż EDM Mój kolor: Medium Beige 2.3

2. cienie
- Paint Minerals - absolutny hit, świetnie napigmentowane.. uwielbiam je
- EDM - Paletki prasowane. Bardzo polecam, ładnie wyglądają na oczach i długo się trzymają. Przy nakładaniu na bazę Art Deco kolory nabierają dużej intensywności. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że przy noszeniu w torebce moja Golden Globe bardzo szybko pokruszyła się

3. róże/rozświetlacze/bronzery
- EDM New Car Smell - poprostu idealnie mi pasuje do dziennego makijażu, ładnie podkreśla kości policzkowe. Wygląda naturalnie, nie robi "pucek", łatwo się nakłada. Dodatkowo świetliste drobinki dodają świeżości

4. pudry/primery
- Lumiere Silk Powder - jak narazie rewelacja, pięknie mnie matuje i sprawia, że skóra jest niewiarygornie gładka

5. korektory
- brak

Listę będę aktualizować zgodnie z moimi postępami w testowaniu kolejnych minerałków

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-04-11 o 21:28
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując