Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HITY mineralne
Wątek: HITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 23:16   #12
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: HITY mineralne

Cera mieszana ze skłonnościami do niespodzianek i do przesuszania się No i ta Strefa T

1. podkłady
  • Lily Lolo - Kolor Warm Peach + Popcorn, Formuła bardzo kremowa, ślicznie stapia się ze skórą i znacznie mniej podkreśla suche skórki, poza tym ja mały laik jeśli chodzi o dobre pędzlowanie nie potrafię sobie rozciapać tego podkładu na nosie i zrobić błotka co notorycznie zdarza mi się z każdym inną firmą.
  • EDM - kolory golden light+ winged butter formuła intensive matte - to drugi ulubiony podkład dobre krycie i lekkość podkładu to jego główne zalety - potrafi jednak czasami dać skórką w kość
2. cienie
  • EDM - definitywnie naj naj naj - przede wszystkim kolory, trwałość i intensywność.
    Ulubieńce Leaps&Bounds (a właściwie to cały Spring Collection Kit) ,Glass Bottom Boat
3. róże/ bronzery/ rozświetlacze
  • EDM - Soft Touch oraz Sprung to moi faworyci Delikatne róże - nie da się przesadzić, ładnie podkreślają kości policzkowe
  • Lauress - bardzo delikatne róże na razie mam tylko Angelic ale mimo tego iż wydaje się żarówiasto różowy jest baaardzo jaśniutki
4. pudry/primery
  • Coastal Scents - Z pewnością krzemionka (Silica) niesamowicie wygładza i przedłuża trwałość makijażu, Diva - w pewnym stopniu ogranicza świecenie w strefie T ale nic nie trwa wiecznie Jednak świetnie współgra w połączeniu z krzemionką
  • Lily Lolo flawless Matte - najbardziej jak dla mnie skuteczny primer jeśli chodzi o pochłanianie sebum (oczywiście nie całkowicie ),
5. korektory
  • niestety nie znalazłam korektora dla siebie - za korektor służy mi podkład ostatnio Warm Peach Lily Lolo sprawuje się świetnie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując