Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HITY mineralne
Wątek: HITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-07, 19:45   #13
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: HITY mineralne

Myślę, że mogę w końcu i ja zrobić swoje zestawienie HITÓW.. Choć pewnie będę edytować, jak znajdę coś lepszego, ale na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

Cera: ponad 30 letnia, mieszana, z dużą skłonnością do zapychania, niespodzianek oraz przesuszania.

1. Podkłady:

* Everyday Minerals - Golden Light oraz Winged Butter - formuła Intensive. Spełnia wszystkie moje oczekiwania co do idealnego podkładu- pięknie się wtapia, kryje wszystko, co ma kryć, nie spywa, nie ściera się, nie tworzy maski
* Everyday Minerals - Golden Light oraz Winged Butter - formuła o glo. Używam, gdy moja cera jest w lepszym stanie i nie mam nic do ukrycia Ujednolica, wygładza, nadaje lekkiego blasku

2. Cienie

* Coastal Scents - piękne nasycone kolory, długo utrzymują się na powiece, intensywne przez cały dzien (oczywiście na bazie Lumene)

3.
a) Róże

* Everyday Minerals - właściwie wszystkie z błyszczących - nie tworzą plam, smug, wystarczy odrobina, by podkreślić policzki (moje ulubione odcienie to New Shoes, Theme Park, Coffe Break, Snuggle)
* Lumiere - za to, że nie ocieplają się na mojej twarzy i trwają na niej przez cały dzień

b) Bronzery

* Everyday Minerals Natural Reflectiona Medium Bronzer - za to, że nadaje efekt delikatnej opalenizny bez efektu cegiełki (na mojej skłonnej do ocieplania kolorów cerze nie wyłażą z niego pomarańczowe tony).
Edytuję, bo jednak znalazłam coś lepszego:
* mieszanka Everyday Minerals NR Summer Bronze plus Soft Focus z EGM - bronzer z EDM samodzielnie jest dla mnie zbyt ciemny, ale po dodaniu go do soft focusa nadaje ładny brązowawy odcień bez pomarańczy a do tego pełni rolę pudru wykończeniowego czyli matuje, utrwala makijaż i sprawia, że twarz wygląda po prostu lepiej

c) Rozświetlacze

* Lumiere Sundew - piękny rozświetlacz, jako jedyny w mojej kolekcji błyszczący ciepłym złotym blaskiem
* Everyday Minerals Champagne (na wieczór, bo lśni tysiącem drobinek, piękny efekt zwłaszcza w ciepłym wieczornym świetle w knajpce ), Sparkle Beige - idealny na dzień- rozświetla ale subtelniej niż Champagne
4.
a) Primery

* Coastal Scents - Diva Defense Primer- za to, że nie wysusza i tworzy raczej kremową niż suchą bazę pod minerały.

b) Pudry

* Coastal Scents - Boron Nitride Powder (16 mikron). Za to, ze choć bieli, gdy nałożymy go zbyt dużo, nie pyli aż tak jak krzemionka, a poza tym nie wysusza jak ona. Niesamowicie wygładza cerę a do tego nadaje taki delikatny kremowy glow (nie wiem, jak to opisać) bez efektu tłustej cery. Raczej kremowy niż suchy
* Soft Focus Earthen Glow Minerals - w odcieniu Golden. Idealny puder. Delikatnie matuje, ujednolica, wygładza, przedłuża trwałość makijażu, sprawia, że pory są mniej widoczne, daje u mnie lekki efekt photoshopa

Jak coś mi się przypomni, to dopiszę

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-11-19 o 16:48 Powód: aktualizacja
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując