Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilator idealny- czy istnieje?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 13:25   #16
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja uzywam depilatora Braun Silkepil.On wyszedl przed tymi dla "poczatkujacych", taki fioletowy z nasadka masujaca i nasadka golaca. Na poczatq byl bol nie do zniesienia ale idzie sie przyzwyczaic. Trzeba pamietac zeby zabieg wykonywac regularnie, wtedy skora sie przyzwyczai. Co do wrastajacych wloskow to tez mialam ten problem ale sa na to sposoby Trzeba przed depilacja zrobic porzadny peeling tuz po depilacji umyc delikatnie skore, wklepac jakis balsam ( ja uzywam ujedrniajacego firmy Avon ).No i anstempne dni to tez peeling tyko delikatniejshy juz. Zaraz po zabiegu ja mam nozki z piekla rodem ale to ustempuje po 4-5ciu godzinach. No ale przyznac sie trzeba ze czasem z lenistwa no i poczatkowej nadwrazliwosci na bol uzywalo sie nasadki golacej Jesio jedno, niewskazane jest uzywanie maszynki bo ona wzmacnia wloski wiec jak najpierw je oslabimy depilatorem a pozniej maszynka za jakis czas to wrastac beda napewno. Ja jestem zadowolona z mojego braun'a. Co prawda jakies nieliczne "kropki" sa ale za to w niektorych miejscach na lydkach wloski przestaly rosnac, mowie serio. Natknelam sie teraz na preparaty KALO opozniajace odrost wloskow czy tez wogle hamujace ich odrost i mysle ze jak sie cos takiego zastosuje po depilacji to moga byc efekty zdumiewajace
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując