Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrodermabrazja,potem koszmar
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-17, 12:13   #22
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja,potem koszmar

Cytat:
Napisane przez zdrowiutenka Pokaż wiadomość
mam zamiar wybrac sie na mikrodermabrazje ale rozmawialam kilka dni temu z moja kosmetyczką i powiedziała, ze w lecie w ogole nie zajmują sie tego typu zabiegami ze względu na bardzo mocne słonce, mam zgłosić sie gdzies w połowie września.
od jakiegos czasu czytam na forach wszystko co się da na temat tego zabiegu, efektów, skutków ubocznych itp

moim problemem są blizny potrądzikowe;/ nienawidze ich od czasu do czasu wyskakują mi też pryszcze
dlatego chce zapytać:
CZY NP. GDY WYCISNE PRYSZCZA PRZED MIKRODERMABRAZJA TAK ZE BEDE MIALA JAKAS RANKE TO NIE BEDZIE PROBLEMU Z WYKONANIEM ZABIEGU?
z gory dziekuje za odp
zdrowiutenka nie bedzie problemu

ja tez chodze na zabiegi mikrodermabrazji. dzisiaj mam takie otarcia, ze nigdzie nie wychodze ale za kilka dni bede miec strupy i potem cera jak marzenie. pierwszy zabieg mialam robiony sredni a teraz twarda koncowka i lekarz uprzedzil mnie odnosnie otarc. Mi zabiegi wykonuje dermatolog ale teraz juz pojde na dwa slabsze do kosmetyczki bo on uznal, ze skora juz nie wymaga w tej chwili mocnego zluszczenia. Kosmetyczka w tym samym zakladzie mowi, ze ona robi lekkie zabiegi zeby pacjentki byly zadowolone ale ponoc po tych mocniejszych rzeczywiscie efekt jest bardziej widoczny
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując