Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - No i wreszcie zaczynamy snuć poważne ślubne plany - Panny Młode 2011, cz.27
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 11:52   #1996
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: No i wreszcie zaczynamy snuć poważne ślubne plany - Panny Młode 2011, cz.27

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
a co sie dzialo ?
Pomnik swiecili i tlumy ludzi byly i korki w tej malej miescince z 2 swiatlami i 1 głowna ulica

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
kiedyś widziałam ręcznie wykonane zaproszenia na Twoim profilu i chciałam je zobaczyć jeszcze raz
to ty je robiłaś?
i czemu już chyba nie robisz sama?
robiłam robilam, nawet gdzies lezy kilka-nie robie teraz bo nie mam na nie czasu i druga sprawa-brak warunkow do robienia wiec zostaje zamowienie

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
hej

ale zimno brrr, myślałam, że cieplej jest i ubrałam cienki płaszczyk i okropnie zmarzłam

byłam pokazać babce konspekt, potem w jednym salonie ze sukniami, ale zapomniałam kartki z modelami i nic nie przymierzyłam, ale pani bardzo miła była i pewnie jak pójdę na następny raz to będę mogła dużo przymierzyć

potem byłam zapisać się do dentysty i do okul. chciałam, ale nie ma już miejsc, zaliczyłam jeszcze biblio i TESCO i jestem z powrotem
tak sama poszlas do salonu???
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora