Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Signature Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-03, 00:35   #2
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Signature Minerals

W albumie mineralnym dostępne są dwa zdjęcia próbek Signature Minerals - klik.
Zdziwiłam się, że nie ma jeszcze żadnego wątku o tej firmie, zatem voilà



Postanowiłam wypróbować SM głównie ze względu na lekkie znudzenie firmą Everyday Minerals. W pierwszej kolejności skusił mnie korektor Soft Mint oraz bardzo delikatnie wyglądający bronzer. I możliwość wyboru takich próbek, na jakie tylko mam ochotę, choćby to miało być pięć różów i jeden korektor.

Zamówiłam ostatecznie:
  • podkłady 0 Porcelain # 2.3 Light Beige # 4.0 Light,
  • korektor Soft Mint,
  • róż Desiree,
  • bronzer Gran Marine.

Płaciłam kartą kredytową, całe zamówienie trwało - od wrzucenia próbek do koszyka - osiem dni.
Na kopercie dojrzałam pieczątkę urzędu celnego <mdleje>, ale nie zaglądali, przepuścili bez problemu.


Jako że próbki dotarły dzisiaj, zdążyłam jedynie przetestować odcienie na dłoni - pudry mają bardzo aksamitną konsystencję, gładko się nakładają na skórę. Jako istota niewyjściowo blada, od razu machnęłam ręką na odcienie 2.3 i 4.0 - mogą mi służyć co najwyżej jako lekkie bronzery. 0 będzie pewnie zbyt różowy (używam Olive Fair EdM), ale dam mu szansę.
Róż ma dość soczysty odcień, ale jest pięknie koralowy. Korektor i apetycznie karmelowy bronzer zostawiłam na jutro.


Załączam zdjęcia mojego zamówienia, jednocześnie mając nadzieję że ktoś już SM wypróbował i podzieli się doświadczeniem, zdjęciami, opiniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SM 1.jpg (93,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SM 2.jpg (125,2 KB, 119 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując