Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomóżcie mi dobrać kolory do palety... proszę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-28, 22:37   #3
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: pomóżcie mi dobrać kolory do palety... proszę :)

No więc tak:

1. Moja skóra się niewiarygodnie trudno opala... na zdjęciu jestem po 2 pobytach na solarium.... Generalnie karnacja bardzo jasna, różowa.

2. Oczy niebieskie, w zależności od koloru bluzki są albo bardzo intensywnie niebieskie, albo wpadające trochę w szary. Mają ciemniejszą obwódkę i takie plamki - coś jak "marmurek". Brwi i rzęsy raczej ciemne.

3. Piegów nie mam.

4. Włosy jasny brąz, zimny. Po urodzeniu miałam czarne, potem zjaśniały do ciemnego blondu, a jeszcze później zciemniały do takich, jak teraz.

5. Kolor ust różowy.

6. Nigdy nie noszę pomarańczowego i żółtego. Kiepsko się też czuję w fiolecie, zarówno głębokim, jak i takim bardziej wrzosowym. Zdecydowanie lepiej mi w srebrze, niż złocie. A lubię siebie w niebieskim, różowym, nawet takich bardziej zdecydowanych, ale w pastelowych oczywiście też.

I czym jestem? Lato? Lato/zima?

Bo z tymi cieniami to jest taki problem, że do niebieskich oczu zawsze są polecane brązy, pomarańcze, itd. A przynajmniej takie znalazłam rady używając wyszukiwarki... A, i jeszcze róż. Ale różowe powieki przy mojej karnacji mam wrażenie, że wyglądają trochę dziwnie... tak jakby trochę za dużo różowości na małej powierzchni
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując