Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 08:50   #2060
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki makijaż do czerwonej sukienki ?

Cytat:
Napisane przez marlenc Pokaż wiadomość
Witam Was Drogie Mi Wizażanki.
Dzięki Waszym poradom zdecydowałam się na długą sukienkę na studniówkę z czego jestem zadowolona Zawsze mi się taka marzyła, więc marzenie spełnione. Jesteście bardzo życzliwe i pomocne! Całusy wielkie dla Was za to
Teraz pytam o makijaż i dodatki do sukienki. Moja sukienka jest długa 130 cm od paszki do ziemi Czerwona, z koraliczkami i cekinami na biuście. Z rozcięciem na lewej nodze, halka do połowy uda pod spodem. Jest śliczna
Załączam zdjęcie
Chcę zapytać jaki makijaż będzie odpowiedni, mam delikatne rysy twarzy, ładnie mi w czerni, szarościach, brązach. Oczy piwne, usta można określić na wąskie. Czytałam w internecie, że jeżeli ma się wąskie usta to najlepiej zrobić ciemniejszy makijaż oczu, a delikatniejszy ust. Nie chcę wyglądać jak pokemon Dodam, że jestem wysoka, bardzo szczupła, mam długie ciemno-brązowe włosy, z których myślę zrobić loczki i pozostawić je frywolnie, bądź podpiąć wsuwkami gdzie nie gdzie, bo jestem chudziutka w ramionach Wiadomo, że sama sukienka będzie przykuwać już uwagę. I jakie buty, co za biżuteria i inne dodatki? Dołączam też zdjęcia swojej twarzy
Ps. na zdjęciu nie jestem ja, tylko poprzednia właścicielka sukienki
Pytania o dobór makijażu do sukienki/stroju zadajemy w tym wątku.
O dodatki należy pytać na forum Moda.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

[1=1f20f4490eed8ff468648ba c3d7a94c7b4b466fa_64c4487 266a0a;49355835]Hej potrzebuję rady...
Z myślą o Sylwestrze wybrałam jasno-szarą sukienkę, miętowe rajstopy i paznokcie mam tylko problem jaki makijaż?
Wiem, że jeszcze ponad 2 tygodnie, więc czekam na propozycje.
Mam jasną cerę, włosy miodowy blond i niebieskie oczy.[/QUOTE]
Zapraszam tutaj
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując