Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - magratowy decoupage-początki początków ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-29, 09:52   #6
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: magratowy decoupage-początki początków ;)

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Nooo pięknie
Bardzo ładny komplecik Ci wyszedł. Śliczne motywy, a i ja bardzo lubię nie do końca pomalowane drewno. Super to wygląda więc pewnie i przyjaciółka będzie szczęśliwa, zwłaszcza jak dostanie prezent w takim pięknym pudełku
Głębi dekoracji dodaje również dużo warstw lakieru, nie tylko cieniowanie więc może domaluj jeszcze parę warstw to serwetka będzie z pewnością "głębiej".
A cieniowania że brak...nie można umieć wszystkiego od razu, piękny zrobiłaś początek a teraz sukcesywnie będziesz dalej zgłębiała tajniki decoupage, bo powiem Ci z własnego doświadczenia, że to baaaardzo wciągające hobby
W internecie jest masę informacji na temat cieniowa, które można sobie ściągnąć i poczytać. W razie czego napisz mi na pw, prześlę Ci parę artykułów z obrazkami na temat cieniowania.
Twórz dalej, naprawdę początek godzien Mistrza
Cytat:
Napisane przez dajanka87 Pokaż wiadomość
Magrat! bardzo ładne te twoje początki Ja prawdopodobnie jutro dostanę mój zestawik (narazie taki mini) do decoupage i mam nadzieję, że pójdzie mi tak jak tobie Jak na mój gust to szkoda, że kolczyki nie są takie same, ale to też zależy od charakteru obdarowanej, ja wolę spokojniejsze klimaty, a tak jest z pewnością ciekawiej i radośniej
Cytat:
Napisane przez poppy Pokaż wiadomość
Mnie też się podoba, ładny początek, fajny crack na szczotce (choć pewnie z czasem będziesz go stosować mniej), komplecik z pewnością zasługuje na pochwały. Musisz być fantastyczną przyjaciółką
Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa prezent już miał premierę i chyba się podoba jeśli kolczyki i bransoletka są noszone niemal codziennie

Pupilu zaraz wysyłam PW też podoba mi się niedomalowane drewno jak pomalowałam szczotkę to zanim farba wyschła pościerałam ją w kilku miejscach

dajanka87 w takim razie powodzenia z początkami życzę i nie zapomnij się pokazać na forum

poppy przeglądałam kiedyś Twój wątek bardzo mi się spodobały butelki...chyba też zacznę coś z moimi robić,bo co impreza studencka to ich przybywa a wyrzucać aż żal bo niektóre za ładne Powiedz mi,kładziesz coś na butelkę pod akryle,żeby się lepiej trzymały? jeśli pisałaś już o tym w swoim wątku-przepraszam,widać umknęło mojej uwadze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując