Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - magratowy decoupage-początki początków ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 17:13   #26
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: magratowy decoupage-początki początków ;)

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Bardzo ładne nowe prace.Szczególnie słoiczek.nie mogę sie dopatrzeć co tam jest pod spodem pod serwetką.serwetka ryżowa tylko czy jeszcze jakiś sznureczek czy jeszcze co innego????Bardzo ładne w każdym razie.na wiaderku w te śliczne róże(umiesz wyszperać śliczne serwetki)trochę psuje mi efekt prześwitów z pod zbyd cienkiej warstwy lakieru.Trzeba było położyć 2 warstwę albo zrobić swoje przecierki.A te listki przy słonecznikach ja po prostu przy wycinaniu docinam w ząbki jak reszta tylko są mniejsze a teraz to nie wiem co ci doradzić.Spróbuj podmalować,domalować albo zacieniować...takie urwane nie wyglądają ładnie.
Trojaczek bardzo zgrabny kolorystycznie.
Dziękuję pięknie! Na słoiczku pod serwetką podmalowałam to "okienko" białą farbą, reszta jest w takim hm beżu, do tego złotą farbą poprzecierałam te "boki". Zrobiłam zdjęcie z bliska Co do wiaderka to właśnie takie miało być, ale masz rację,mogłam sama zrobić przecierki. A na skrzyneczce koniecznie muszę domalować listki, na przyszłość już wiem żeby wycinać je w ząbki
SN850552.jpgSN850553.JPG
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując