Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarno- srebrny
Wątek: Czarno- srebrny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 17:48   #8
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Czarno- srebrny

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dla mnie bardzo fajnie, jednak trochę bardziej złagodziłabym górną linię brwi żeby nie była taka ostra Jak dla mnie wystarczy ją delikatnie przeczesać kilka razy szczoteczką do rzęs

Bardzo ładne cieniowanie ogólnie makijaż fajny, estetyczny, dla mnie na plus

Dziękuję bardzo, mam fioła na punkcie brwi i ciągle się ich czepiam, może dlatego są zbyt ostre na górze. Postaram się to poprawić.

Bardzo mi miło słyszeć pochwały odnośnie mojego cieniowania, tym bardziej, że posiadam tylko jeden jedyny pędzel i ciągle mam kompleksy z tego powodu. Ale już u męża zamówiłam nowiutkie Zoevy Myślę, że na Miłkołaja będę już szczęśliwą posiadaczką


---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba!

Chyba spróbuję zrobić cos podobnego

PS bardzo urodziwa z Ciebie kobieta !
O kurczaki! Baaardzo mi miło, naprawdę No i dziękuję za komplement odnośnie mojej facjaty


---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Osiemnastka0504 Pokaż wiadomość
Podoba mi się, bardzo ładne rzęsy
Dziękuję. Rzęsy to moja duma, powiem bez zbędnej skromności - są w 100% naturalne, bez żadnych wspomagaczy


---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

No i dziekuję oczywiście wszystkim innym, których nie zacytowałam za słowa uznania plus konstruktywną krytykę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując