Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-19, 06:47   #23
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Jeśli chodzi ci o pędzel ścięty na płasko (na 3 zdjęciu) - to ja go miałam i szybko się go pozbyłam. Dla mnie zupełna porażka - nie nadawał się ani do brązera, ani do niczego innego. Zwykły pędzel do pudru nadaje się do brązerów i świetnie się sprawuje. Ja uwielbiam dwa konkretne - IsaDorę i XXL Sephory.

Wrzucam jeszcze brązer Magnum Artdeco - imponujący doprawdy.

Latem lubię też buźkę błyszczącą i rozświetloną - i tu oczywiście meteorki - lubię wszystkie - na lato zwłaszcza beige chic.
Sephorowski kompakt rozświetlający z gwiazdkami - i znów wszystkie odcienie są fajne.
Wyżej wspomniane i wklejone perełki Sensique - za 10zł przyjemne zaskoczenie - nie tyle brązują co ślicznie rozświetlają buzię, łatwo się je aplikuje (tylko skład mają raczej z tych przerażających ).
Świetnie też sprawują się na filtrze (uprzednio przyskrobiowanym czy przypudrowanym), nie wiem jak to opisać, ale przez długi czas niwelują - jakby wchłaniają błysk filtra. Za tę cenę - rzeczywiście rewelacja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magnum bronzer.jpg (30,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkk.jpg (40,7 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0003.jpg (41,0 KB, 288 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując