Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-20, 14:55   #8
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: chodzi oczywiscie o kolczyk w brodzie:)

A robilas to w salonie czy tez ktos znajomy Ci przebijal ,poniewaz istnieje zagrozenie ,jakiegos zakazenia albo ropienia, ja mialam robiona dziurke po sirodku i fakt mialam opuchlizne ale tylko pare godzin , w salonie prosili mnie albym przez 1do2tyg po kazdym jedzeniu, zapaleniu papierosa itp., plukala usta czysta woda, moze byc to przegotowana a moze byc mineralna niegazowana.Po 2gie przecieranie ranki, bez sciagania kolczyka, woda utleniona nie spirytusem sal.1raz dziennie.Jezeli zacznie Ci ropiec to najlepiej skontaktowac sie z ludzmi ktorzy zajmuja sie tym prof. ciezko mi cos wiecej poradzic,mam nadzieje tylko ze szybko Ci zejdzie opuchlizna i nic zlego sie nie stanie,aha jesli lekko Cie boli a moze do tygodnia lekko bolec to nie ruszaj kolczyka poprostu daj sie przyzwyczaic buzi do istnienia tego kawaleczka metalu,ja czulam takie dziwne uciazenie przez kalawek czasu i ps uwazaj przy buzi buzi moj chlopak zapomnial o kolczyku gdy mialam go ponad miesiac i urazil mnie niechcacy w to miejsce (bol strasznie nie mily.

3maj sie cieplutko wrazie jakis pytan to wal smialo.
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując