Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do szczęśliwego życia naprawdę nie trzeba dużo.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-06, 15:26   #4
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Do szczęsliwego życia naprawdę nie trzeba dużo.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Czy zgadzacie sie z ta teza? Nie trzeba opływać w luksusach, nie trzeba mieć niewiadomo jak pieknie w domu, nie trzeba mieć super auta, super ciuchów, gadzetów, aby czuć się szczęsliwym? Można miec niewiele a można być bardzo szczęsliwym. Czy uważacie ta teze za prawdziwą?
Coś w tym jest, jednak takie założenie czasem wypływa z doświadczenia.

Jedni mają mieszkania, mają jakiś tam samochód, pracę , wystarcza od 10 do 10 , a i tak narzekają, bo : mogliby mieć domek, bo co ta mieszkanie na 6 pietrze w bloku w środku miasta; co to za auto, jak nie ma klimatyzacji tego i tamtego, a praca na 3 zmiany za tyle i tyle to kpina...


Wiadomo, każdy ma jakieś marzenia, chciałby mieć lepiej, ale czasem ciężko docenić rzeczy , które mamy na co dzień.

Mało z nas pewnie docenia to, że rano wstajemy i ... możemy chodzić, widzieć , mamy sprawne ręce i inne części ciała, mamy gdzie wrócić po pracy i ze mamy tę pracę.


Ja mam problem ze wzrokiem. Bez okularów w zasadzie 'nie żyję'. W środę po pracy przyszłam do domu, jak co dzień ściągałam okulary, żeby umyć twarz. Okulary spadły mi na kafelki i wypadło szkło.

Bez okularów ani nie poczytam, anie nie posiedzę na necie, ani nigdzie nie pójdę...


Ci, co w życiu coś przeszli, np. wypadek , rozwód rodziców itp. chyba bardziej doceniają to co mają .

Ja jestem taką osobą, że dużo bym chciała m.in. jakiś domek/mieszkanie , z którego wychodzi się bezpośrednio na ogród.
Z drugiej strony, mam ogród za podwórkiem i bardzo to doceniam, że zwierzęta mają gdzie wyjść, że mogę trzymać papugi i króliki.

Mam dużo roślin i innych rzeczy, które cieszą oko
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując