Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ósmy styczeń!!!!! - polska służba zdrowia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-08-26, 15:22   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: ósmy styczeń!!!!! - polska służba zdrowia

Tak to fakt niektóre kobitki w ogóle nie rozumieją instytucji numerków. Dlatego ja zawsze jak przychodzę to się głośno pytam jaki numerek teraz wszedł, kto ma numerek przed mną i że aha to ja wchodzę po pani. I jest cisza. Aczkolwiek kiedyś babka starsza się chciała bezczelnie wepchnąć przede mną, bo pewnie od świtu tam już czekała to musiałam niestety jej powiedzieć co o tym myślę i że ani mi się śni ją przepuszczać bo czasu nie mam i do pracy idę, a jak ona lubi to może i całą noc tam siedzieć a faktu numerkowego to nie zmieni.
Niestety dla mnie najgorsze jednak nie są takie osoby ale panie w rejestracji, które łaskawie coś tam dla mnie zrobia albo i nie
Dlatego też wolę (ale nie pod względem fnansowym) chodzić prywatnie, bo tam chociaż nie czuję się jakby mi ktoś łaskę robił.

Zresztą nawiasem mówiąc zawsze mnie dziwiło, że taki przeciętny lekarz nagle staje się geniuszem w swojej dziedzinie gdy idziemy do niego prywatnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując