Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 21:13   #1002
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez isabellaaa Pokaż wiadomość
Hej ja przebijalam pepek miesiac temu. Po przebiciu mialam zalozony srebrny kolczyk. Po jakim czasie moge zmienic kolczyka?? Czy moge zrobic to sama, czy powinnam isc do kosmetyczki? wogole jak sie zmienia tego kolczyka? I czy to ma jakies znaczenie ze teraz mam kolczyk srebrny a potem zmienie na stal chirurgiczna?? Bo gdzies czytalam ze to moze doprowadzic do migracji;/ prosze odpowiedzcie
Pozdrawiam
ja tez robilam kolczyk jakos miesiac temu. i juz jest wszystko ok.
Ale zamieniac bede dopiero na wakacje bo teraz i tak nikt go widziec nie bedzie wiec moim zdaniem lepiej jeszcze przez ten czas pochodzic z tym normalnym.

Wydaje mi sie ze kolczyk mozna wymienic po wygojeniu (goic sie moze nawet pol roku) ale jak nic Ci z niego nie wycieka nei jest zaczerwienione to juz chyba mozna.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
na swiezo rane srebro??
to juz raczej na odwrót, powinnas miec załozoną stal a dopiero potem zmienic na srebro;/
Jak ja przekluwalam to mowili mi ze stal jest najlepsza oprocz tytanu oczywiscie.
i tez sie wlasnie troche dziwie ze na poczatku kolezanka wyzej ma kolczyk z srebra a nie ze stali czy tytanu
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując