Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złotko
Wątek: Złotko
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 22:56   #12
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Złotko

Cytat:
Napisane przez blondi18
JA też uważam że bardzo fajnie Ci te oczka wyszły a jakimi cieniami tak małdnie zrobiłaś sobie oczka.... i jeszcze jedno pytanko czy ty masz naturalnie tak pofalowane włoski czy może sobie kręcisz? Jeśli troszkę pomagasz naturze to powiedz mi proszę jak . Ja mam proste włoski a chciałabym od czasu do czasu zrobić sobie fale... własnie takie jak ty masz na foteczce. Pozdrawiam serdecznie
No więc cienie tak jak napisałam w pierwszym poście to paletka z 5 lub 6 kolorami (nie pamiętam) z Ruby Rose, nru nie znam. Co do włosków... Piszę o tym nie wiem już który raz Włoski mam proste (znaczy takie nijakie, zawijają się i leciutko kręcą w niektórych miejscach), ale jeśli wemę do rączki pianeczkę i dyfuzor to mam loczki I na obecną pogodę innej fryzurki nie noszę, bo z prostych na tej wilgoci robi mi sie szopa Ale ponoć ładne są loczki, więc nie narzekam

Cytat:
Napisane przez tapcia
5 fotka najlepsza! śmieszną mine zrobiłaś Makijaz bardzo mi sie podoba ale roztarłabym ciemniejszy cień i bardziej proporcjonalniebym go nałozyła albo to wina światła albo mam halucynacje...wydaje mi sie ze na 3 fotce lewe oko jest mniej przyciemnione niz prawe ale i tak makijaż bardzo mi sie podoba. Aha i zapomniałambym o włosach...Prześliczne loczki ale to pewnie wałeczki albo lokówka...ale matce naturze trzeba pomagać
Rzeczywiście na tych zdjęciach trochę to krzywo wyszło.. Ale z tego co apmiętam to miałam rowno położone. Aparat pozjadał kolory, bo nie widać np. że wyżej gdzie nie ma cieni kolorowych mam cień morelowy, ktory nadawał tylko blask.. No ale cóż.. Uroki aparatu.. A jeśli chodzi o loczki to tak jak wyżej napisałam.. Pomagam matce naturze, ale tylko dyfuzorem

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Pozwoliłam sobie zapisać 3 Twoje fotki i nieco je rozjasnić, bo były trochę ciemne. Wydaję mi się, że teraz trochę lepiej widać makijaż.
dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Manolita
Makijaż bardzo efektowny. Myślę , ze na wieczorne wyjście też może być ale wydaje mi się , ze na prawym oczku cień jest wyżej położny niż na lewym. Przyjrzałam się wszystki zdjęcim i na wszystkich tak samo to widzę.
Ja tez to widzę na zdjęciach.. Nie wiem za bardzo o co chodzi, bo z tego co pamiętam to na żywo miałam wszytko równo położone. Zresztą pisałam o tym wyżej.


Dziękuje wam kobietki za komplementy Prosiłam o konstruktywną krytykę, no ale jak nie chcecie to ja sie prosić nie będę
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując