Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-01, 13:02   #911
justa1812
Rozeznanie
 
Avatar justa1812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 660
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam, ja z czystym sumieniem mogę polecić stosowanie kremów lub maści z dodatkiem mocznika - ja po kąpieli wcieram w nóżki 10% maść Hasceral, czasem robię przerwy i wystarcza mi SVR Xerialine z 1,5% zawartością mocznika, albo emulsja Emolium, gdzie mocznika jest 3%.

Oxeril 30 mam i polecam (30% mocznika), ale uważam, że nadaje się naprawdę tylko punktowo na stopy, bo jest strasznie mocny.


Aha, tak czytając jakiś wątek, chyba "Oxeril - polski następca Xerial" czy coś w tym stylu natknęłam się na wypowiedzi, że dziewczyny szukają super nawilżacza i że chętnie by użyły Oxerilu na twarz

Jak dla mnie, to Hasceral, gdzie jest 10% mocznika może już spowodować nie nawilżenie, a złuszczenie, więc byłabym ostrożna ze zbyt dużą ilością mocznika dostarczanego delikatnej skórze buzi. U mnie po jednokrotnym wtarciu Hasceralu w buźkę pojawiły się potówki i ściągnięta skóra, która zaczęła się łuszczyć - nic przyjemnego.
Na twarz maksymalne stężenie mocznika może wynieść 5% i to jest podobno maksimum, bo inaczej można sobie zrobić krzywdę.


Wracając do nóżek:
Oczywiscie podstawa nie dłubać!!!!
justa1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując