Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 12:17   #3414
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

KATARZYNKA gratulacje

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No super, że już jesteś "przeprowadzona". Samej w domciu na pewno będzie Ci myycha smutno, ale jakoś przetrwasz.

No tak termin zbliża się nieubłaganie, w sumie to się nie boję, a chciałabym jeszcze pochodzić ze 2 miesiące z brzuszkiem, tak się do niego przyzwyczaiłam, że żal mi teraz, jak już niedługo go nie będzie

W sumie ostatnio mam tylko jeden problem, czy Ola nas pokocha... Wiem, że to głupie pytanie, ale jakoś tak mi się coś w głowie ubzdurało, że może nie...
No troszke mi dziwnie samej dzisiaj bylo, ale chociaz sie wyspalam ... mam teraz czas tylko dla siebie, tylko z brzuchem troche ciezko go wykorzystac

a nie martw sie, mnie tez ostatnio cos naszlo czy Nadia nas pokocha... chyba wszystkie sie martwimy...

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
myszko fajnie że już jesteś w tym mieszkanku
Jutro po wizycie zdaj obowiązkowo relację co tam u Nadi

Co do pazurków to dziękuję, mam hopelka na tym punkcie, lubię długie, ale obciełam na przyjście Kubusia
Na wizyte ide dopiero na 18.00 wiec nie wiem czy jeszcze dzisiaj, czy dopiero jutro jak znowu na obiadek do mamusi przyjde wszystko Wam opowiem, ale w razie jakby cos bylo nie tak napisze poisson albo sylwii smska zeby przekazaly

ja pazurki obcielam po slubie i juz od kilku miesiecy mam krotkie.. a fu! nie lubie u siebie takich krotkich bo moja dlon wyglada jak dlon 5latki

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Dziękuję mi też się bardzo podoba, uwielbiam wymyślać odmiany zdrobnień: Olusia, Olunia, Oleńka, Oluńka. A najbardziej podoba mi się Olunia .
My na nasza Ole ostatnio najczesciej wolamy Lola
myycha jest offline Zgłoś do moderatora