Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-17, 12:36   #305
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Maja a napisz proszę jak to serum pachnie, mocno bardzo?
Ja na swoje to sobie jeszcze pewnie poczekam troche.
Serum 3xROSE ma bardzo mocny różany zapach. Jak na to, że to serum na noc, to trochę za mocny moim zdaniem. Jak różane perfumy. Ale w połączeniu z żelem hialuronowym zapach jest delikatniutki i zupełnie nie przeszkadzający. Po kilku dniach stosowania widzę, że ładnie pielęgnuje i relaksuje mi skórę na buzi

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj przesyłke
Krem rozjaśniajacy - wczoraj ukręciłam, a że musial postać 24 godz. to dopiero go nałożyłam. U mnie wchłania się do matu, ale takiego satynowego (ostatnio mam problem z wchłanialnością kremów - tu jest dobrze), nie lepi się, jak na razie ok, pod makijaz chyba się nada. Zobaczymy jak z zapychaniem, ale mam nadzieje, ze będzie dobrze. O tych trójglicerydach wiedziałam, ale zaryzykowałam kupno.
U mnie też wchłania się do matu, co więcej ten mat utrzymuje się cały dzień. Nie klei się i nie zapycha, ale nie wyobrażam sobie go nosić latem . To bardzo gęsta i treściwa konsystencja. Na lato byłby za ciężki.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora