Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-18, 13:15   #982
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Z tej strony ponownie "ja" i teraz w sprawie peelingu dla cery wrażliwej . Chodzi mi o analizę peelingów enzymatycznych:

1. Dermiki - MERITUM
Skład: aqua, kaolin, glycerin, cetearyl octanoate, isopropyl palmitate, diethylhexylcarbonate, polygyceryl-3 methylglucose distearate, glyceryl stearate, cetyl alcohol, propylene glycol, petrolatum, domethicone, tocopheryl acetate, bacillus ferment, allantoin, ascorbyl palmitate, methylparaben, propylparaben, edta, diazolidynyl urea, parfum

2. Sorai - Cera wymagająca - peeling enzymatyczny do cery wrażliwej
Skład: Aqua, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Talc, Beeswax, Petrolatum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Subtilisin, Xantan Gum, Mica, Titanium, Dioxide, Metylparaben, Propylparaben, Carbomer, Triethanoloamine, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

3. Pharmaceris N - Peeling enzymatyczny - naturalny enzym keratynolityczny, arnika, chlorofil
Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Propylene Glycol, Laureth-7, CI 75810, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Bacillus Ferment, Arnica (Arnica Montana) Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Parfum

Zgodnie z tym, co czasami piszecie, że im krótsza lista składników, tym lepszy kosmetyk, choć wiem, że to nie reguła, to wybór powinien paść na Sorayę. Choć nic w jej składzie takiego dobrego nie widzę...
Tylko, że pewnie z własną wiedzą raczkuję...
Chociaż nie ukrywam, że glinka tak wysoko w składzie Dermiki jest kusząca
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora