Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 13:20   #988
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Z tej strony ponownie "ja" i teraz w sprawie peelingu dla cery wrażliwej . Chodzi mi o analizę peelingów enzymatycznych:

1. Dermiki - MERITUM
Skład: aqua, kaolin, glycerin, cetearyl octanoate, isopropyl palmitate, diethylhexylcarbonate, polygyceryl-3 methylglucose distearate, glyceryl stearate, cetyl alcohol, propylene glycol, petrolatum, domethicone, tocopheryl acetate, bacillus ferment, allantoin, ascorbyl palmitate, methylparaben, propylparaben, edta, diazolidynyl urea, parfum



Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wybralabym Soraye lub Dermike,chociaz Dermika ma w sobie podrazniajacy konserwant(wyboldowany) a Soraya ma mike,chociaz z drugiej strony jest dosc daleko w skladzie.Mimo wszystko Dermika wyglada obiecujaco
Też się zastanawiałam nad tym peelingiem, ale skład podany w KWC (czyli chyba ten przytoczony przez Ciebie, jeśli się mylę to mnie popraw ) różni się od rzeczywistego, czyli tego, który jest na opakowaniu w sklepach.

Podaję skład skopiowany ze strony sklepu internetowego, ale taki sam był np. na peelingach Dermiki w Douglasie:
Aqua, Kaolin, Glycerin, Vitis Vinifera, Diethylhexyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Bacillus Ferment, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Dimethicone, Xanthan Gum, Methylparaben, Propylparaben, EDTA, Diazolidinyl Urea, Parfum, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora