Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-13, 12:00   #2132
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez kulaczek Pokaż wiadomość
Ja mam pewien problem z moja kuracja,mianowice mam bardzo wysuszona skore na twazy,na noc uzywam effaclaru na przemian z dirosealem poniewaz mam cere naczynkowa,trzecia noc to nawilzacz i tak w kolo.Na dzen flawo c i filtr avene50,makijaz zmywam wieczorem olejkiem z BU,natomiast rano tylko hydrolat cytrynowy.Raz w tygodniu maseczka ziaja glinka plus mikrodembrazja.
Kiedy wieczorem zmje makijaz mam bardzo sciagnieta skore,jak nigdy szbko nakladam krem jeden z wymienonych,rano budze sie z uczuciem sciagniecia skory,pojawily se zmarszczki na czole,przez to wysuszenie,pozatym skora na policzkachtez jest nie ciekawa przy usmiecu widac male zmarszczki nie sa to mimiczne bo to ne przy ustach.Itak sie zastanawiam czy moze effaclaj nie kazdemu sluzy i sa osoby ktore nie powinny go uzywac.
Dodam ze mam cere mieszana naczynkowa z rozszerzonymi porami.
Aha czasami pysiogel,ale to tak 2razy w tygodniu.
Mam 26lat ale skore na twazy 30stoparo latki tak mysle.
Moze powinnam cos dodac albo zmienc na inny,prosze pomozcie
(kracja od 2,5 mca) z gory dzieki
myślę że powinnaś czesciej nawilżać, skoro widzisz że cera tego potrzebuje. Spróbuj dwie noce pod rząd nałożyć nawilżacz, a potem może raz kwas raz nawilżacz na przemian. Skoro skóra jest ściągnięta/przesuszona to sama pokazuje czego w danym momencie potrzebuje. Może dodaj też do pielęgnacji jakąś maseczkę nawilżającą. Częstym problemem cer problematycznych jest to, że katowane różnymi kuracjami są odwodnione. Każda cera potrzebuje nawilżenia
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-02-13 o 12:01
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując