Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spostrzeżenia na temat studniówek i pytanie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-28, 15:52   #22
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Spostrzeżenia na temat studniówek i pytanie?

Widzę,że ze mną wiele osób też się zgadza odnośnie tego wszystkiego.Naprawdę rywalizacja i chęć "bycia najpiękniejszą" przysłania całe piękno tej tradycyjnej i ważnej uroczystości.Główne motto to zrobić furorę i być naj...pod każdym względem i za wszelką cenę,dlatego to wszystko robi się żałosne Ja jestem takiego zdania,że każda będzie wyglądać wyjątkowo nie ma lepszych i gorszych.
Jeżeli chodzi o biżuterię to uważam,że to ważna część stroju,bo podkreśla całe piękno i się ładnie komponuje z całością odnośnie fryzury to ja nie wyobrażam sobie do tak strojnej i eleganckiej kreacji(jaką większość dziewczyn będzie miała)przyjść w rozpuszczonych włosach-to jakiś absurd,suknia elegancka to i fryzura powinna być taka.A po drugie włosy rozpuszczone to ja sobie mogę mieć na dyskotece a nie na balu i to straszna niewygoda a pod koniec bedą wisiały jak strąki i tyle tego będzie stanowczo jestem na nie.
P.S natii dobrze,że się zdecydowałaś na upięcie napewno będzie ładnie się prezentowac z twoją kolią Pozdrawiam wszystkich
A oto przykład eleganji połączonej z fryzurką,niby banał a jakie wrażenie
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując