Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-27, 14:59   #6
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Witam
I ja się melduję w następnej części wątku

Mariola zmartwiłaś mnie tym Shiseido Sun Protection, byłam przekonana że go sobie kupię a teraz to

Moje spostrzeżenie jeszcze co do kompaktu Scotta Barnesa: trudno sie go zmywa, daję na twarz najpierw mleczko które usuwam wacikiem a potem jeszcze Biodermę Sensibio i to tak z 3-4 waciki musze zużyć. Albo druga kombinacja - mleczko + dwukrotne mycie olejkiem z BU. Dla porówniania - Chanela czy Shiseido usuwam jednorazowym myciem olejkiem lub Biodermą max. 2 wacikami.
Wiesz na 100% nie jestem pewna, ale pojawiły się w tydzień po jego stosowaniu na filtry Lirenki 50+ Byłam u kosmetyczki, bo chciałam się umówić na jakiś zabieg pozbycia się przebarwień i nie zastałam starszej kosmetyczki ,a młodsza mi powiedziała, że jej ten wysyp pasuje na hormonalny, bo jest w liniii hormonalnej Nie wiem już czy temu wierzyć czy nie - jutro idę do mojej kosmetyczki z doświadczeniem i dowiem się co to za czort

Póki co co odstawiłam Shiseido, a słyszałam, że ten podkład Even Better ma specjalne składniki przeciwdziałające przebarwieniom, to mnie zainteresował
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora