Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbacie o włosy biochemiczki? Nasze patenty na piękne włosy - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-18, 15:25   #1
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Question

Jak dbacie o włosy biochemiczki? Nasze patenty na piękne włosy - ZBIORCZY


Poniewaz jestem posiadaczką włosów bllond, dodatkowo z jasnym baleyage, po lecie moje włosy są delikatnie mówiąc..kołtuniaste i przesuszone.
W tym roku nie chce do tego dopuścić, więc zakupiłam ten produkt: http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html - na samym dole stony.

Kupiłam dziś mgłę do włosów firmy Radical -Mgiełka Blask Koloru. Ma wit A, E, F, H i filt UV - to wg producenta. Mgłę wyprobuje jutro, podaje zainteresowanym skład:

Wada: denat w skłądzie, ale sposrod wszystkich preparatow na lato do wlosow, nie było takiego, coby nie mial denata.


Aqua, Alc. denat., cyclomethicone, PPG-3benzyl ether myristate, polysorbate 20, retinyl palmitate, tocopherol, linoleic acid, PABA, panthenol, phenoxyethanol, methylparaben, butylaraben, propylparaben, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, citronellol, linalool, benzyl benzoate.


Proszę wszystkie Wizażanki o wpisywanie swoich typów/ patentów, sposobów na ochronę włosów latem.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując