Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dziennie - jesiennie *
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-19, 09:20   #55
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: * Dziennie - jesiennie *

Cytat:
Napisane przez kijankha Pokaż wiadomość
hmmm....Katosu też na to sama nie wpadła

Droga Madie, to żadne szukanie sensacji. Mój post był na temat makijażu Katosu. A swoją drogą jeśli jesteście wszystkie takie prawe i uczciwe, to naturalnym jest pytanie, czy jeśli dana osoba inspiruje się czyimś makijażem, a ściślej mówiąc - dokładnie kopiuje coby nie nazwać bezczelnie - i nie przyznaje się do tego pozwalając wpadać innym w zachwyt nad swoją pomysłowością i kreatywnością - to czy aby to jest w porządku ? :/ nie wydaje mi się....... Moim zdaniem to nie fair i nie jest to uczciwe.

poniżej zdjęcie z youtube właśnie tego makijażu który Katosu skopiowała. I prosze nie pisać, że to off top, bo mój post jest na temat tego makijażu i ściśle go dotyczy. pozdrawiam


ps: prosze zobaczyć sobie makijaż nijakiej Nireyi z kanału na Youtube "BeautyARTStudio" makijaż nosi tytuł 'The colour purple'
Kijankho, ostrzegam. Widzę, że masz potrzebę wywołania na nowo zamieszania, prosiłam o pisanie w tej sprawie bezpośrednio do Katosu. Chcesz ją poniżać oficjalnie na forum? Chcesz sprowokować do jakiejś spowiedzi?? Moja droga z całym szacunkiem ale, bawisz się w trolla i tak zostaniesz potraktowana jeśli dalej będziesz ciągnąć temat.
pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując