Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki do pielęgnacji cery mieszanej z wypryskami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-01-22, 13:17   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki do pielęgnacji cery mieszanej

Jeszcze raz witam [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak już pisałam w pierwszym liście moja chęć zmatowienia ciągle świecącego się ryjka [img]icons/icon12.gif[/img] zaprowadziła mnie na manowce, ponieważ całkowicie zrezygnowałam z kremów i używałam wyłącznie lekkich matujących żeli. Nie był to dobry pomysł, ponieważ w krótkim czasie cera nabrała ziemistego odcienia, skóra zaczęła się łuszczyć, a gdzieniegdzie pojawiły się wypryski [img]icons/icon9.gif[/img]
Od tamtej pory radykalnie zmieniłam nawyki kosmetyczne i teraz na dzień używam lekkiej emulsji beztłuszczowej a nie matującej (efekt ten sam, a ponadto podkład się nie rozwarstwia), a na wieczór mocno nawilżającego i odżywiającego kremu dla cery suchej (tak, tak, wcale mi nie szkodzi, a wręcz przeciwnie). Ponadto regularnie robię peeling i używam maseczki silnie nawilżającej. Pojawiające się od czasu do czasu wypryski traktuję korektorem antybakteryjnym (na razie to wystarcza [img]icons/icon12.gif[/img] ).
Ufff, ależ się rozpisałam.

Jeśli chodzi o przygotowania do ślubu, myślę że jeśli zastosujesz metody opisane w artykule Beaty, to NA PEWNO będziesz wyglądać olśniewająco, czego szczerze Ci życzę [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując