Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż na połowinki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-21, 09:36   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jaki makijaż na połowinki?

Hej Dorotko
Możesz zdradzić mi swój wiek? Bo niestety "połowinki", niczego mi nie mówią.
Jestem chyba dość konserwatywna w tych sprawach, ale jeśli to jest zabawa szkolna to raczej nie robiłabym tak mocnego makijażu. Efekt końcowy może być zbyt wyzywający. Poza tym w półmroku nie będzie to ładnie wyglądało.
Ja bym raczej jednak postawiła na rozświetlenie buzi - czyli delikatny podkład lub zupełny jego brak ( jeśli masz zamiar mocno szaleć, lepiej żeby nie spływał z buzi ); cienie najlepiej perłowe, z brokatami. Do brązowych oczu będą ślicznie wyglądały złoto, ecry, zieleń, róż, ametyst...ups Ty masz zielone.
Więc do zielonych również będzie pasowało złoto, wszelkie odcienie, nieco żywszej pomarańczy, pomarańczowego różu, łososiowy, koralowy, oczywiście zieleń zarówno ta butelkowa jak i pistacja, granat. Możesz również łaczyć te kolory.
Ładnie wytuszuj rzęsy, jeśli masz to polecam odrobinę rozświetlającego pudru lub highlighter'a punktowo na buzię, ramiona, włosy...
Błyszczyk na usta i do ataku

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując