Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co ze mna - typ, kolory, wlosy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-02, 13:06   #1
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461

co ze mna - typ, kolory, wlosy :)


Prosze Was o pomoc, wiele czytalam o typach kolorystycznych, o ile łatwo rozpoznawac mi u innych o tyle zupelny brak obiektywizmu u samej siebie, po prostu ciagle zmieniam zdanie ogólnie sadze, ze typ cieply, ostatnio poszlam w strone wiosny... ale zmieniam zdanie co chwile. Nawet nie sam typ jest istotny, bo taki podzial na pory roku w sumie nie calkiem uznaje... raczej poiwiedzcie jak byscie mnie widzialy, w jakich kolorach no i kolor wlosow... fryzura, zeby pasowaly do mojej urody i wydobywal to co piekne

a tu odpowiedzi na podstawowe pytania:
1. opalam się
- raczej szybko, pierwsze lekko rozowe, ale potem to juz zlotawo, nigdy szaro
2. Kolor oczu -tego nikt nie zidentyfikowal, niebieskie mam w dowodzie, ale ogolnie maja ciemniejsza obwodke, powiedzialabym szaro-zielonkawo-niebieskawe
3. Piegi - latem przy nosku raczej złotawe
4. Cera - u innych latwo rozpoznac, u samej siebie to nie jest sie obiektywnym, raz widze rozowawa, raz bezowa, raczej jasna, nie widac zylek, na jednym zdjeciu widac ze dosyc jasna, ale raczej sadze cieply odcien
5. Naturalny kolor włosów - naturalny to prawie czarny, farbowane na blond (urodzilam sie blondynka ) obecnie zolte, zupelnie nie podobaja mi sie
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) raczej jasny, rozowy, pastelowy (jak l'oreal glam shine 11 crystal rose )
7. W jakich kolorach:czuje sie dobrze w pastelach, ostatnio morelowy, rozowy, pistacjowy, lubie tez pomaranczowy, turkusowy, bialy w sumie tez, nie lubie czarnego, lubie braz, bez...


załaczam zdjecia moje, mialam juz grzywke, nawet ladnie, ale mam naturalnie krecone wlosy (raczej je prostuje :P) i grzywka wygladala zle (kazdy kosmyk w inna strone zaraz po wyjsciu na dwor), na jednym zdjeciu widac moj kolor skory (to w bialych nausznikach) zdjecia sa z wakacji i w rozpuszczonych wlosach calkiem niedawno

czekam na Wasze sugestie odnosnie kolorw, typu, odcienia wlosow... no i ckolowiek ze mna zrobic dziekuje

Edytowane przez polinqa
Czas edycji: 2006-02-20 o 18:55 Powód: zdejmuje foto
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując