Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co ze mna - typ, kolory, wlosy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-03, 14:06   #19
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Cytat:
Napisane przez Sam
Z określeniem typu mam probel bo na niektórych zdjęciach wyglądasz mi na lato ale z opisu wyłania się też typ Wiosenny - czyli ciepły.
ja naprawde sama mam z tym problem, tym bardziej, ze czasem się sobie podobam w danej np rozowej rzeczy, ale za miesiac juz nie, jakos mi nie pasuje. Dlatego moze najlatwiej bedzie powiedziec co mi pasuje tak naprawde, moze ja nie jestem zadnym typem, tylko takim pomieszancem dzisiaj lato jutro wiosna
Cytat:
Napisane przez Sam
Na zdjęciach kolor Twoich włosów jest żółtawy i jakoś nie pasuje mi zupełnie do Twojej urody;-) Powinien być bardziej stonowany;-)- jak na zdjęciu wysłanym przez BI Bi z Drew B.
powiem Ci, ze mi wlasnie tez nie pasuje, mialam tez platynowe - jeszcze gorzej a w ciemnych calkiem tez zle... a rozjasniane wlosy zawsze jakies takie zóltawe wychodza i nie maja ladnego odcienia i dlatego zastanawiam sie co z nimi zrobic.... (kolory miodowe i zlote blonyd wszystkie wychodza u mnie zółto)

Cytat:
Napisane przez Sam
Prześlij jeszcze jakieś zdjęcie bez makijazu i z szeroką opaską lub chustą- tak by zasłaniała włoski;-)
tu mam dosyc duzy problem mam tysiace, setki tysiecy zdjec... ale ponad połowa czarno-białe, a jak kolorwe, to bokiem, spodem, z lewej, prawej, pod woda, nad woda itd itp
a teraz w domowym swietle wychodza przeklamane. Dokladam dwie fotki, moze cos pomoga, ale ogólnie jest dokładnie jak na powyzszych zdjeciach, sa one bardzo rzeczywiste, prawie wszystkie były w plenerze przy dziennym świetle - po prostu czasem moze jestem lekko opalona, i dodatkowo raz mam tak a raz inaczej - kameleon ze mnie ha!
Dziekuje SAM

Cytat:
Napisane przez dureksis
zlikwiduj grzywkę i będzie ok
wlasnie ja zlikwidowalam juz ze dwa lata temu, ale to to cały czas nie odrosło i sie plącze, przypinam spinkami i nadal sterczy

dziekuje za miłe slowa

Edytowane przez polinqa
Czas edycji: 2006-02-20 o 18:56
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując