Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EMO co to za styl?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-30, 11:03   #844
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez Anonim99 Pokaż wiadomość
Mnie smiesza ludzie, ktorzy mowia i mysla ze sa oryginalni, bo ubieraja sie "na EMO". To zadna oryginalnosc, bo ta 'moda' jest rozpowszechniona. Oczywiscie to ich zycie ich sprawa - niech robia co chca ja zawsze bylam tolerancyjna, chociaz ludzie dla mnie nie.
Nie ukrywam, ze ow 'moda na EMO' mi sie nie podoba...

kiniaczeq - wiem ze pytanie nie bylo skierowane do mnie, ale czuje sie zobowiazana odpowiedziec , gdyz poparlam yamiss.
hm.. jednak masz troche inne zdaie od Yamiss ponieważ ona nie wyjaśniła w tym poście który zacytowałam do końca czy śmieszą ją ludzie Emo czy ci którzy się tak ubierają.

dzięki za odp


Cytat:
Napisane przez yamiss
mówicie o telrancji dla ODMIENNOŚCI.....a gdzie tu odmienność?! co drugi człowiek chodzi ubrany/przebrany za EMO.
z kazdego sklepu atakują czachy i opaski z kokardkami czy też baletko-trampki w kropki...
właśnie to mnie bawi. ludzie, którzy wywalą PS2 i wstawią sobie nintendo, zaczeszą grzywkę na oczy, żeby nic nie widzieć, pomalują paznokcie, oczy i włosy na czarno, obkleją się czachami i uwazają, że są fajni.
błagam...
to teraz rozumiem że śmieszą Cię ludzie którzy ubierają się tak, Emo to raczej coś co jest w środku.. a nie ubiór więc teraz sądzę że zrozumiałam twoją wypowiedź
Ty nie lubisz jak ludzie udają emo, tego ubioru ?
Bo chyba nie miałaś na myśli ludzi którzy słuchają tej muzyki?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując