Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chodzenie po górach - cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 08:04   #1186
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

lukreti - no to czekamy
Alvesta - widoczki przednie... trochę bardzo piaszczyście Też wybieram się w sierpniu - z tym że w środku. Mam nadzieję że pogoda dopisze i nie będzie padać...
Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
witam moge dolaczyc? w gorach bylam tylko raz ale od razu sie w nich zakochalam to byly sudety. szklarska poreba. a bylam tylko raz z tego powodu ze to duzy wydatek i niestety dosyc daleki wyjazd bo do szklarskiej ponad 600 km mam pociagiem.
Witam

bemolko - piękna wycieczka
Cytat:
wtorek to przełęcz Krzyżne - schodząc do D5S nareszcie widzieliśmy koziczkę na żywo jeszcze tylko niedźwiedź i świstak i będzie wsio
Mi tylko dźwiedzia brakuje do kolekcji
Cytat:
sobota miał być Zawrat i Świnica, ale stwierdziłam że nie dam już rady, zarówno kondycyjnie - człek się starzeje i z każdym dniem miałam coraz mniej sił.. - jak i pogodowo, dość juz wspinaczki w tym 30stopniowym upale! - więc poszliśmy na Kondracką Przełęcz i przez Kopę Kondracką zjechaliśmy kolejką z Kasprowego. O Giewont nie zahaczaliśmy, choć był już praktycznie na wyciągnięcie ręki. Oczywiście pannę w japonkach widzieliśmy - schodziła z Kasprowego w stronę Goryczkowej i do swojej koleżanki w balerinkach narzekała: "po co ja sie dałam namówić??"
I jak się okazało dobrze że nie poszliśmy na Zawrat, bo jak my schodziliśmy z Kopy to w tamtych rejonach coś grzmiało nieprzyjemnie.
Dobrze że tam nie poszliście! W sobotę w okolicach Orlej (bodajże na Zamarłej Turni), piorun poraził turystów...
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora