Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-03, 09:25   #129
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez possiblymaybe Pokaż wiadomość
dzięki bardzo Ilena za wskazówki, myśle że ta kuracja naprawde może pomóc, tylko przeraża mnie troche to, że syfów ma wyskoczyć więcej na początku (może być więcej jeszcze?

mam tylko jeszcze wątpliwości do lysanela, czy przypadkiem nie jest za mocny?nie schodzi po nim skóra?

wiecej na poczatku .........hmmm to malo powiedziane ... ja mialam tak zanieczyszczone wnetrze ze moja twarz to byl isty koszmar jak na wojnie jeden na drugim bolaly ae wart bylo

lysanel bardzo oczyszcza cere nie mialam takie specyfiku jeszce nigdy ... na poczatku luszczy piecze wrecz wysusza ... ale jak po 2 tygodniach zejdzie ci ta skora to choc mam mnostwo syfow jestes szcesliwa bo widzisz lepszy kolory lepsza cera on jest swietny naprawde i pomimo tych syfow tego cierpienia to naprawde warto sie pomeczyc 2 miesiace .... ja mam tradzik od 1 gim a teraz jestem w 2 lo wiec troche czasu sie juz lecze a nigdy nie mialam tak skutecznych i trwalych rezultatow ... zawsze mowilam sobie a bo to ponad 40 zl kosztuje a jak sie nie uda to pieniadze w bloto teraz zaluje ze tak pozno to do mnie doszlo nigdy nie wygladalam lepiej choc nadal mam niespodzianki ale bardzo malo malo wagrow .... takie bolace juz nie wyskakuja jestem taka szcesliwa ... oczyszczenie organizmu to jest to
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując