Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-13, 01:10   #1875
DAREKLDZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cześć
Zastanawiam się nad użyciem kwasu migdałowego na moją twarz. Wprawdzie miałem już raz kiedyś robiony ale chciałem wrócić do niego. Jak mógłbym go samemu stworzyć? Nie chciałbym spaprać czegoś podczas przygotowywania niego. Lepiej było by pójść do kosmetyczki? Cena trochę wygórowana za kwas ale niby pewniak, że wykona go prawidłowo. Generalnie skórę mam tłustą no świeci się strasznie no i reaguję na zmianę temperatur zaczerwienieniem i szybkim "zagrzaniem" się na twarzy(szybciej sie błyszczy i muszę ochłodzić sie zimną wodą) , tak wiec może skóry nie mam tłustej tylko suchą ale przetłuszczajaca sie baaardzo szybko? Ile serii powinieniem zrobic ów peelingiem aby podleczyć skórę? Jakie kremy stosować do mojej skóry nawet przed zastosowaniem tego peelingu? Mam troche przebarwień może też by pomógł na nie . Obecnie stosuje krem nawilżający Nivea for Men no ładnie się wchłania ale po jakimś czasie skóra tak jakby odrzucała to...staje sie znów tłusta caly sie świece. Meczy to niemiłosiernie tymbardziej że nie mogę zastosować pudru czy fluidu no bo jak? Chociaż chciałbym bardzo nieraz, ale warto sie skupić na kremie. O! jeszcze używam żelu tez nivea for men do twarzy całkiem niezły. Jakis czas temu zastosowałem sobie peeling z soli kuchennej a teraz patrzę chyba za bardzo wysuszyłem skórę bo stałą sie taka w jednym miejscu hmmm gdy sie uśmiecham nad policzkiem przy początku oka pod ciemiem widać takie kreski ale jak nie smieję sie to jest wszystko wporządku chyba zakręciłem sie w opisywaniu ale tak to wygląda Dziewczyny pomóżcie jaki krem mam zastosować aby nawilżyc jape, też może z filtrem jakiś krem może bambino z cynkiem (chyba go kupię), może zeby odbudował mi skóre i żeby nie zapychał i żebym nie "płoną" czerwonością a raczej kropelkami wody gdy robi mi sie gorąco czy też zmieniam temperaturę otoczenia, może tutaj potrzeba filtry ochronne? Pozdrawiam serdeczenie
Darek z Lodzi
DAREKLDZ jest offline Zgłoś do moderatora