Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 09:13   #1884
remus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mam sposób na to żeby po peelingu dało się wyjść do ludzi.
Trzy dni temu robiłam piling i dzisiaj rano jak się zobaczyłam w lustrze to zaczęłam się z siebie śmiać, a gdy się uśmiechnęłam skóra sie naciągnęła i popękała, wylinka na maksa. Peeling ładnie wysuszył mi pryszcze po których zostały tylko czerwone plamki, a miałam niezłe wulkany.
Dzięki mojej maści mogłam normalnie przyjść do pracy
Zmieszałam: maść ichtiolową, tormentiol, maść propolisową, tran, olej z wiesiołka. Maść bardzo ładnie łagodzi to co się dzieje po peelingu nadaje ładny kolor, (mam cerę ciemną więc u mnie dobrze to wygląda, nie wiem jak na jasnej karnacji). No i przede wszystkim silnie nawilża i nie widać odchodzących skórek Na początku po nałożeniu maści skóra błyszczy się ale za chwilę maść zostaję wchłonięta i połysku nie ma. Zresztą wolę lekkie błyszczenie niż widok odchodzących skórek.
Ważne jest również żeby zaraz po peelingu zrobić nawilżającą maseczkę, ja zrobiłam taką z miodem, żółtkiem, tranem i olejkiem pichtowym, po zmyciu maseczki nałożyłam kwas hialuronowy a po tym grubą warstwę mojej maści na noc.
remus1 jest offline Zgłoś do moderatora