Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny - jakie modne ciuszki dla
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-16, 08:08   #1
VeryStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar VeryStrawberry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7

Dziewczyny - jakie modne ciuszki dla "większej" babeczki ?


Hej hej , witam ! Od dawna czytam zarówno forum, jak i KWC (tam nawet czasem sięudzielam...), tu tylko raz ... No cóż, nieśmiała ze mnie osóbka
A teraz postanowiłam na poważnie zasięgnąć Waszej porady. Jestem niewysoką, ale okrąglutką osóbką z duuuużym biustem (85F), więc generalnie ubieram się w to, co dostanę w swoim rozmiarze i nie będzie wyglądało jak namiot Ale może nie mam wyczucia... no i w ogóle straciłam poczucie mody, nigdzie nie bywałam, a zanosi się, że niebawem moje życie towarzyskie nabierze tempa i nie chciałabym wyglądać wśród innych jak niemodny odmieniec. Odmieniec może być, ale modny
Załączam trzy zdjęcia, niestety kurka nie mam zdjęcia całej figury, na dwóch pierwszych (tych w swetrze) widać mniej więcej mój największy bubraniowy problem czyli wielki biust, trzecie jest najnowsze), może macie pomysły ? No i jak przy okazji któraś ma pomysł fryzurki dla cienkich, prostych sypkich włosów i pyzatej buzi to też chętnie przyjmę
VeryStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując