Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co jest ze mną nie tak? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-01, 23:00   #14
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: co jest ze mną nie tak? :(

Cytat:
Napisane przez olka_w_93 Pokaż wiadomość
No właśnie... u mnie też jest na ścianach grzyb... jak się wejdzie to śmierdzi aż tą stęchlizną itd... masakra Wstyd mi nawet zaprosić do siebie swoją najlepszą przyjaciółkę, bo ona ma tak ładnie...
Jeżeli chodzi o moich rodziców, to tak pracują ciężko, ale na studia zarabiam sobie sama pracując w wakacje ciężko za granicą (tak żeby mi starczyło na cały rok... )
Co gorsze, wchodząc do mojego pokoju tam od strony babci przechodzi się przez dwa okropne pokoje, które właśnie należą do niej - dziury w drzwiach i podłogach i w ogóle... horror :/ Mój pokój jest jeszcze w miarę . ale te dwa przez które trzeba do niego dojsć to po prostu paranoja jakaś.
I jak tu się nie wstydzić? Tymbardziej, że tam nie ma łazienki. Ehhh... zaproszę kogoś, będzie siedział u mnie w pokoju a ja powiem: noo łazienka to jest tam w tym drugim wejściu domu... - super
Nikt mnie nigdy już nie zechce.

Ja jestem osobą z bardzo ładnego i dużego domu.

I czasem, jak wchodziłam do domów różnych osób z różnych okazji i widziałam, że oni żyli "biednie", to... nic. Co sobie myślałam: "no po prostu widocznie nie mają możliwości urządzenia tego inaczej.". I tyle. Albo wcale nie zwracałam na to uwagi. Myślę, że ludzie, którzy coś mają raczej nie osądzają innych, ani nie potępiają za to, że tamci tego nie mają. Np. kiedyś moja koleżanka nie chciała ze mną i moimi znajomymi pojechać na narty, bo:

"wy jeździliście już i umiecie, a ja nie umiem... wy podróżowaliście, a ja nie... wy będziecie o tym rozmawiać, a ja nie będę miała co powiedzieć...". Rozwaliła mnie tym. W życiu by mi nawet do głowy nie przyszło, że można w ogóle mieć takie kompleksy. I nigdy by mi też do głowy nie przyszło, że miałabym kogoś oceniać za to, że ja byłam za granicą, a on nie... Na tym wyjeździe nikt poza nią nie zwróciłby na to uwagi!

Odpowiadasz za swój pokój, niech reszta Cię nie interesuje. Myślę, że jak twój pokój jest ok i panuje w nim porządek, kiedy innych zaprosisz to jest dobrze i nie masz się czego wstydzić. A z tym grzybem na ścianach możnaby coś zrobić. Masz już 21 lat, może coś wymyślisz?
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując