Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co jest ze mną nie tak? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 07:47   #17
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: co jest ze mną nie tak? :(

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Kolejny wątek na ten sam temat. Już nawet nie chce mi się pisać tych wszystkich porad. Może poczytaj inne wątki, schemat jest identyczny - "mam już TYLE lat, nigdy nie miałam chłopaka, Boże chyba nigdy z nikim nie będę, jestem załamana, co mam robić".
Ech... Skąd się bierze ta masowa desperacja?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Nie no, muszę jeszcze to napisać, bo aż mi się coś dzieje.
Masz dach nad głową, pełną rodzinę, studiujesz - a więc możesz sobie na to pozwolić. Naprawdę tak wielkim problemem jest to, że w Twoim domu jest "biednie"? Czego nie ma? Tv LCD? Dziewczyno... Wiesz, w jakich czasach żyjemy. Twoi rodzice na pewno ciężko pracują, aby zapewnić Ci to, co masz. Jak by się poczuli, gdyby dowiedzieli się, że wstydzisz się swojego domu? Ta wypowiedź taka roszczeniowa, "rodzicom się nie chce", "ja muszę to i to". Dziecko drogie... Dorośnij.


To wszystko się dzieje w Twojej głowie.
W liceum miałam koleżankę, która mieszkała w skromnych warunkach, naprawdę, w bardzo skromnych. Bardzo ją lubilam i ceniłam, choć kontakt nam się urwał. Bywając w jej domu jakoś nie wydziwiałam, nie zwracałam uwagi na meble, spłowiałą farbę itp. Bo ja przyszłam do niej a nie po to by popatrywać po jej domu i komentować/wydziwiać.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Ta moda na prowadzanie się z chłopakami od 14 roku życia tak właśnie wpływa na dziewczyny o niższej samoocenie.
No dokładnie. A jak ma się 20 lat i jest się singlem to już pewnie stara panna.
Ludzie, opanujcie się!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-09-02 o 07:52
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując