Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy,tylko jakie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-26, 17:13   #33
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: kwasy,tylko jakie?

Cytat:
Napisane przez hybris
i moje pytanie znowu zniknęło, a jak założę osobny wątek, to się gromy posypią, że powielam

A ja tylko chciałabym wiedzieć, primo czy przy kuracji Lysanelem można dodatkowo nawilżać twarz, secundo, czy przy cerze mieszanej mam nakładać Lysanel tylko na strefę T, czy na całą twarz?

Przy Lysanelu skóra moze się przesuszac, pamietaj, że zawiera 12% róznych kwasów, każda skóra reaguje inaczej, ale najczęsciej potrzebny jest jakis nawilzacz. Wybierz cos co nie zatyka porów np. Physiogel. naładaj go po upływie jakiegos czasu (np. 1/2 godziny), w każdym razie nie od razu po Lysanelu.

To czy bedziesz go używać tylko na T zone zalezy jakie masz problemy z cera, jeśli chodzi tylko o oczyszczenie czoła, nosa i brody, to używaj go tylko tam, jesli do tego masz suche policzki, to tym bardziej. Jeżeli masz problemy na całej twarzy to na całą. Częstotliwośc dostosuj do reakcji twojej skóry, sprawdz czy cie niepodraznia, nie ma zaczerwienienia, łuszczącej skóry - jeśli to nastapi to zredukuj używanie.
O kremie z wysokim filtrem na dzien, bez względu na porę roku pamietasz prawda ?
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując