Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy,tylko jakie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-26, 23:25   #35
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Cytat:
Napisane przez kruk
a gdzie moge kupić to mleczko?u mnie w aptece nigdzie nie mają kremów z biodermy.
Bioderma jest dostępna tylko w aptekach. Poproś panią farmaceutkę, zamówią Ci.

Cytat:
Napisane przez hybris
Dzięki, dobra kobieto
O filtrach pamiętam, oczywiście stosuję i tak LRP 60 - zresztą z kwasami chcę pocekać do września, kiedy już będzie słabsze słonko.
Ponieważ tam wyczerpująco mi odpisałaś, to pozwolę sobie jeszcze Cię pomęczyć
Mianowicie: cerę mam mieszaną, moim problemem są z jednej strony rozszerzone pory na środku czoła i po obu stronach nosa, a z drugiej strony jakieś nierówności na policzkach - tzn. nie są to sensu stricto krostki, to jakieś takie drobne, leciutko zaczerwienione podskórne grudeczki - i to własnie na policzkach, które z koleji mają okropną tendencję do przesuszania się. I, qrcze, nie mam pojęcia, jak osiągnąć ten złoty środek, żeby i pozbyć się draństwa i nie wysuszyć się na wiór. W ostateczności przejdę się do dermatologa, bo zdaję sobie sprawę, że to do niego pytanie, ale a nóż widelec ktoś coś poradzi?
No z tym Physiogelem to ja bym polemizowała, właśnie niektórym potrafi na mur beton zapchać pory. Ja mimo mocno mieszanej cery i przesuszającej się, nakladałam krem z kwasami zawsze na całą twarz. Po odczekaniu pól godzinki nakładałam jakiś krem. Przy Lysanelu był to krem dośc bogaty, bo jednak Lysanel ma piekielnie silne działanie. Bardzo lubię ten krem, może przesuszać, piecze, jest drażniący ale na mojej skórze daje niesamowite efekty i jest to jedyny z kremów z dodatkiem AHA, który moge uzywać (inne pogarszają mi stan naczynek). Moim zdaniem te nierówności na policzkach jak najbardziej należałoby złuszczyć... pytanie tylko czym (pomyśli się, póki co idę spać, dobrej nocy życząc wszystkim nocnym markom

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:16 Powód: post pod postem
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując