Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy,tylko jakie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 06:57   #42
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: kwasy,tylko jakie?

Cytat:
Napisane przez justynka2o
a czy te kremy z kwasami wysuszaja skóre?? jezeli sie je stosuje to niewolno sie opalac??
Jeśli stosujesz dzień w dzień bez żadnych wspomagaczy to mogą Ci wysuszyć cerę, ja mam suchą i jakbym tylko stosowała kwasy to bym po tygodniu zrzuciła warstwę skóry , ale z tego co wyczytałam na niektóre cery kremy z kwasami działają wręcz nawilżająco, więc tu musiałabyś chyba sama wypróbować co dla Ciebie jest najlepsze bo co cera to inne wymagania. Przy kwasach (i nie tylko)wręcz sie nakazuje stosowanie wysokch filtrów aby sobie nie zaszkodzić, wydaje mi się, że jeśli zabezpieczysz się bardzo dobrze to możesz się opalać tzn. nie leżeć plackiem i latać codziennie na solarium ale w ruchu jak najbardziej. Ja przyznam się bez bicia, że bałabym się gdyż mam już troszkę przebarwień , których nabawiłam się latając na solarium i smażeniem non stop ale mi się należy.Ale tak jak wspomniałam dobrze sie zabezpieczysz, będziesz powtarzała aplikację filtrów w ciągu dnia to nie powinno się nic złego stać Mam nadzieję, że mnie nie zlinczują
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując