Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chanel eye lift
Wątek: chanel eye lift
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-22, 08:59   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chanel eye lift

z tego co ja wiem to jest krem na opuchnięcia i cienie pod oczami a nie przeciwzmarszczkowy. Jego nazwa co prawda moim zdaniem wprowadza w błąd ale kremem przeciwzmarszczkowym w kolcji chanel jest eye correction. Eye lift jest w KW i jest b.pozytywna opinia ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. Wogóle mnie też wkurzają ekspedientki kiedy nie chcą mi czegoś dać bo jestem za młoda albo coś w tym stylu. Dużo czytam o kosmetykach , przeglądam strony internetowe itd. i niejednokrotnie wiem więcej od niej. Mi nigdy nie chcą dawać kremów do skóry suchej ( chociaż mam strasznie suchą skórę jak jej nie posmaruję odpowiednim kremem to mam wrażenie że zacznie pękać) ponieważ według nich w tym wieku ( 27 lat to juz nie taka młódka ze mnie)ma się skórę mieszaną. A próbowalam może serum No Age Diora pod oczy? Ja mialam przedtem Hydra-detox Biothermu pod oczy był dobry nieżle radził sobie z opuchnięciami i sińcami ale wystarczył na niecały miesiąc (!) więc teraz szukam czegoś innego. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując