Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-07, 12:53   #206
Estraven
Przyczajenie
 
Avatar Estraven
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez seshen Pokaż wiadomość
Było już trochę o teorii reklamy, ja zacytuję opis, który niestety mnie skusił, a teraz juz tylko bawi

budyń wyszczuplająco- modelujący do ciała 78% skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej (cytowanej już w tym wątku kilkakrotnie firmy DAX kosmetics). Formuła maski zawiera LipoReductor C.L.A., aktywny koniugat wyszczuplający oraz naturalną kofeinę, które hamują pobieranie i gromadzenie lipidów w komórkach tłuszczowych oraz przyspieszają ich spalanie.
LipoReductor C.L.A. ma postać nanoemulsji, co pozwala na sukcesywne uwalnianie składników aktywnych w głąb skóry.
Dzięki temu działanie wyszczuplające jest wzmocnione i wydłużone.
Dodatkowo dzięki zawartości hydrolizowanych protein mlecznych, maska nawilża i odżywia skórę pozostawiając ją gładką i miłą w dotyku.

Test przeprowadzony na grupie 30 kobiet wykazał 78% skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej po 4-8 tygodniach stosowania.

Apetyczny opis, zapachowi jednak daleko do budyniu. Wizażanki raczej go chwaliły, ale mi nie przypadł do gustu. O skuteczności ciężko się wypowiadać. Zawsze mnie też frapuje ta konstrukcja zdaniowa "78% skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej " Jak mierzą tę skuteczność? Centymetrem? a może "milimetrem"

Gdzieś czytałam na temat tego mierzenia wzrostu np puszystości włosów po użyciu szamponu, albo wydłużenia rzęs tuszem itp. Chodzi o to, że powiedzmy 100 kobiet stosuje dany kosmetyk przez jakiś czas i jeśli 78 z nich potwierdzi jego działanie, to mamy 78% skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej
Estraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując